Preaload Image

SPM Organizational Structure:

Head, Dr. Imam Agus Basuki, M.Pd, (081-252-625-02), E-mail: imamagus@um.ac.id

SecretaryDr. Swasono Rahardjo, S.Pd, M.Si, (081-230-269-307), E-mail: swasono.rahardjo.fmipa@um.ac.id

Field Coordinator:

National Accreditation, Syaiful Hamzah Nasution, S.Si, M.Pd, (085-646-442-351), E-mail: syaiful.hamzah.fmipa@um.ac.id

Accreditation Inter, Ani Wilujeng Suryani, SE, M. AcctgFin, Ph.D, (081-233-616-20), E-mail: ani.suryani@um.ac.id

Internal Quality Audit, Drs. Mohammad Arief, M.Si, (087-859-428-528), E-mail: mohammad.arief.fe@um.ac.id

Standardization, Drs. Purbo Suwasono, M.Si, (081-233-194-90), E-mail: purbo.suwasono.fmipa@um.ac.id

Database, Dyah Lestari, ST, M.Eng. (081-805-055-89), E-mail: dyah.lestari.ft@um.ac.id

Supporting Administration:

Doni Irwanto, S.Kom, (081-233-983-05), E-mail: doni.irwanto@um.ac.id

Staff, Sunaryo, SE, (085-101-396-472), E-mail: naryo.spm@um.ac.id

Staff, Yohanes Eko Handoyo, (085-233-287-118), E-mail: yohanes.spm@um.ac.id

Staff, Choirul Arfan, (082-264-477-790), E-mail: choirularfan@um.ac.id

Staff, Badrus Zaman Habibie, SE., (089-696-698-821), E-mail: badrus.habibie@um.ac.id

Open chat
Need help? Contact me!

php shell Cialis fiyat https://genctenhaber.net/ günün bankosu Türkçe porn altyazılı Rokettube Kalite 18 porn Altyazılı porn youtube izlenme satın al ankara escort istanbul escort paykwik deneme bonusu trcasino ankara escort maç izle beylikdüzü escort meritroyalbet fuck grandpashacasinobet.com bahigo Tipobet Trbet grandpashabet ödeme bahis car beylikdüzü escort avcılar escort kiralik bahis sayfasi anadolu casino betboo bahsegir bahsegir bahsegir porn ko cuce Oyun Casino okey oyna chat iQos 3 Duo Sigara cinsel sohbet gabile gay sohbet cinsel sohbet Gabile Live Streaming Bola instagram ucuz takipçi istanbul escort şişli escort mecidiyeköy escort şişli escort ucuz instagram takipçi galabet 1xbet instagram ucuz takipçi instagram takipçi satın al İnstagram takipçi satın al takipçi satın al takipçi hilesi islami sohbet takipçi satın al instagram takipçi satın al bağlama büyüsü escort sitesi açmak escort izmir beylikdüzü escort Izmir Escort instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al www.jigoloajansimiz.xyz www.jigolobayanlar.net www.jigolouyeligiyap.xyz www.jigolokayitci.com www.jigolobuldum.com www.jigoloask.xyz şirinevler escort istanbul escort esenyurt escort bayan porno izle replica watches instagram takipçi satın al spor haberleri türbanlı porno seyret fatih escort Yangın Merdiveni